Navštivte nás

Navštivte Český Merán a nebudete litovat!!!

Turistický produkt s názvem „Za krásami Českého Meránu“ byl vytvořen v roce 2007 v rámci dotačního řízení Středočeského kraje v oblasti cestovního ruchu. Naším cílem bylo a je zvýšení počtu návštěvníků našeho kraje a zvalitnění nabídky využití Vašeho volného času. Nabízíme Vám:
- Vycházkový okruh Městskou památkovou zónou Sedlec-Prčice

- Výstavy, koncerty, promítací besedy, letní zájmové dílny v Ateliéru Prčice - více info na www.atelier-prcice.cz

- Romantické výletní stezky – Putování za kapličkami Českého Meránu

- Návštěvu rekreační oblasti Javorová skála, kde se nachází Ski-areál MonínecGolf klub Čertovo břemeno, koňské farmy – např. Farma Diagonála Y Cunkovsportovní rybolov a další možnosti aktivního využití Vašeho pobytu

- Zelené stezky Greenways Čertovo břemeno, které jsou složeny z  cykloturistických tras, zimních běžkařských stop, pěších turistických tras, naučných stezek (Jistebnicko, Borotínsko, Nadějkovsko, Střezimíř), křížové cesty z Jistebnice ke kapli sv. Máří Magdalény a lesoparku „Městské sady Jistebnice“.

- Zimní běžkařské stopy - bližší inmformace o aktuálním stavu lyžařských stop najdete na stránkách Společenství obcí Čertovo břemeno

V případě potřeby získání více informací o možnostech poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu neváhejte kontaktovat Informační centrum Města Sedlec-Prčice. Kontakt:
Alice Valsová

Vítkovo nám. 69, 257 92 Sedlec-Prčice
tel.: 317 834 328
e-mail: infoops@ceskymeran.cz
Internet: www.sedlec-prcice.cz 

Přijeďte se podívat a budete určitě příjemně překvapeni.